UV tisk

Co dokáže

UV tisk?

UV tisk používáme k přímému potisku reklamních a dárkových předmětů z plastu, dřeva, kovu, skla, papíru,…

UV tisk a jeho výhody

UV potisk reklamních předmětů je moderní technologie, která vám umožní vytvářet jedinečné a originální reklamní předměty. UV potisk je velmi rychlý, efektivní a ekonomický způsob, jak vytvořit reklamní předměty s vysokou kvalitou a trvanlivostí. UV potisk je univerzální technologie, která může být použita na většinu druhů materiálů, včetně plastu, kovu, skla a dřeva. UV potisk je také vhodný pro tisk na neobvyklé materiály, jako je například textil.

UV potisk je oblíbený pro reklamní účely, protože jeho výsledný vzhled je velmi atraktivní. UV potisk poskytuje vysokou kvalitu tisku a vysokou trvanlivost. Tisk je odolný vůči vodě a oděru a může být vystaven přímému slunečnímu záření. UV potisk je také velmi rychlý, což umožňuje vytvářet velké množství reklamních předmětů v krátkém čase.

Potisk textilu

UV potisk je také ekonomickou volbou. Protože tisk je rychlý a efektivní, náklady na výrobu reklamních předmětů jsou nízké. Navíc je UV potisk šetrný k životnímu prostředí, protože není nutné používat žádné chemické látky.

Digitální UV tisk je realizován v plnobarevné digitální tiskárně, kam je produkt umístěn a přímo potištěn. Digitální tisk se nejvíce používá pro tisk na rovné a hladké povrchy, protože vzdálenost od tiskové hlavy k předmětu je pevně daná. Tiskárna může tisknout v barevném režimu CMYK, ale také bílou barvou.

Společnost i-reklamka s.r.o. nabízí také digitální 360 tisk na válcové předměty, jako jsou skleněné, plastové nebo kovové lahve. Tato technika je možná pouze na předmětech bez držadel.

Sublimační tisk
Potisk dárkových a reklamních předmětů

Potisk dárkových a reklamních předmětů

Sublimační tisk
Potisk tužek

Potisk tužek

Sublimační tisk
Potisk reklamních desek

Potisk reklamních desek

UV potisk je ideální technologií pro vytváření reklamních předmětů. Je to rychlý, efektivní a ekonomický způsob, jak vytvářet vysoce kvalitní a trvanlivé reklamní předměty. UV potisk může být použit na většinu druhů materiálů a je také vhodný pro tisk na neobvyklé materiály. Navíc je UV potisk šetrný k životnímu prostředí a ekonomickou volbou. UV potisk je tedy skvělou volbou pro vytváření reklamních předmětů.

Reklamní a dárkové předměty vhodné pro potisk technologií UV potisku najdete na www.propagacni.cz

Výhody UV tisku

Fotografická kvalita

Velká plocha potisku

Plnobarevný tisk + bílá

Od kraje do kraje

Nízké náklady na nastavení

Vhodné materiály

Díky široké škále barev používaných v tomto procesu lze touto technikou potisknout téměř všechny materiály.
 • Plasty
 • Kov
 • Dřevo
 • Papír
 • Sklo
 • Polyuretan

Vhodné předměty pro UV tisk

Pokud je tisková plocha rovná a má hladký povrch, lze tisknout na všechny položky.
 • Pera
 • Posuvné hry
 • Zápisníky
 • Víčka
 • Technologické předměty a vychytávky
 • A mnoho dalších

Dobré vědět

 • Barvy CMYK a bílá
 • Digitální UV tisk 360 na válcové předměty

Víte o tom,

že provozujeme eshopy?

Hledáte dodavatele reklamních a dárkových předmětů? V nabídce našeho eshopu www.propagacni.cz jich naleznete na 35.000. Samozřejmostí je vizualizace vašeho loga a online kalkulačka včetně kalkulace ceny potisku

Prezentační systémy ve výborné kvalitě a dobré ceně naleznete na našem eshopu www.klapram.cz . Neleznete zde roll up stojany, prezentační stěny, muší křídla, ale také promo stolky, plakátové rámy a třeba i stany – to vše i s potiskem

Bohatý výběr textilních produktů – od triček, mikin, bund až přes tašky, ručníky nebo deštníky. Vyberte si firemní nebo klubové oblečení u nás a my vám ho i potiskneme. www.toptextil.cz

Vyberte si z naší bohaté nabídky psacích potřeb a nechte si je u nás potisknout. Na www.firemni-tuzky.cz si můžete objednat psací potřeby s potiskem tamponem, UV tiskem, Epoxy samolepkou, nebo laserovou gravurou

Razítka online. Výroba razítek značky TRODAT jednoduše – online. www.toprazitka.cz

Dárky vyrobené z vašich fotografií – jednoduše a rychle. Vybírejte na www.i-hrnecek.cz