Designové interierové folie

Instalujeme

designové interierové folie?

Přemýšleli jste už o oživení Vašeho interiéru?

Designové interierové folie

Designové interierové folie pro dekoraci vnitřních prostor si získávají čím dál větší oblibu nejen pro svou rychlou a čistou instalaci.
V prostředí gastronomie, hotelů, veletrhů, obchodů, ordinací, kanceláří, recepcí a v neposlední řadě i v soukromém sektoru, jsou designové fólie stále oblíbenější funkční alternativou. Zejména v interiéru je důležitá haptická kvalita a vzhled, který se co nejvíce blíží přírodě. Ne každá konvenční dekorativní fólie splňuje tato očekávání.

Velmi nás proto těší, že vám prostřednictvím nového katalogu můžeme nabídnout osvědčené a vysoce propracované designové fólie od společnosti LG Hausys. Všechny fólie jsou robustní, vícevrstvé a mají odolný a snadno čistitelný povrch. Pro usnadnění práce jsou vybaveny technologií vzduchových kanálků.

Tyto fólie samozřejmě splňují požadavky nařízení REACH, jsou v souladu s předpisy o požární ochraně (B1) a mají dokonce i certifikaci Lloyd Marine (IMO), jak byste od kvalitního výrobku očekávali.

Ušlechtilá povrchová úprava, vysoká kvalita, obrovský výběr a atraktivní ceny. To jsou designové filmy společnosti
LG Hausys.  Pusťte se do navrhování!

Na co lze použít ražbu a folio ražbu?
Instalace interiérových folií
SOLID: FUNKČNÍ DESIGN MÍSTNOSTÍ A OBJEKTŮ

Barevné a „tlumené“ vzory s jemně reliéfním, matným povrchem nebo se speciálním reliéfem. Pro barevné akcenty v interiéru nebo také pro decentnější design větších ploch. SOLID (Masiv) se také často používá v případech, kdy je kromě designových aspektů v popředí také funkčnost, např. pro hygienické účely, tam, kde jsou potřeba robustní a snadno čistitelné povrchy v nábytkářství, ordinacích, restauracích, koupelnách atd.

Designové interierové folie
METAL - "JEDNODUŠE OKOUZLUJÍCÍ“

Jemně se třpytící kovové povrchy v různých barvách a s reliéfy, které při cíleném použití navozují ušlechtilou a luxusní atmosféru. Široká škála efektů také umožňuje např. design v duchu vintage industriálního vzhledu. Nechte se inspirovat.

Designové interierové folie
CLASSIC WOOD - DOTKNĚTE SE!

To, co z fólií v dekoru klasického dřeva dělá výjimečný zážitek, je dáno jedinečným spojením fólie a laminace. Dřevěný dekor fólie a struktura povrchové laminace jsou přesně sladěny v komplexním přesně na sebe navazujícím složitém procesu. Zejména při krátké pohledové vzdálenosti vás okouzlí obzvláště realistický a přirozený vzhled. Tento dojem podporuje hluboký reliéf a moderní matný povrch.

BIG WOOD - JAKO Z JEDNOHO KUSU

V této sérii se dekor dřeva opakuje pouze každých 1,5 m. Obvyklá délka na trhu je přibližně 75 cm. To umožňuje mnohem realističtější zobrazení např. letokruhů, dlouhých přechodů zrnění atd. Zejména při velkoplošném lepení zajišťuje tento efekt živý vzhled. Ale i jednotlivé předměty, jako jsou dveře, vypadají, jako by byly vyrobeny z jednoho kusu.

Designové interierové folie
PREMIUM WOOD - TO MUSÍTE ZAŽÍT!

Hlubší reliéf povrchu zajišťuje přirozenou a na dotek příjemnou povrchovou strukturu. Speciální struktura této řady vytváří dojem skutečného dřevěného prvku. Reliéf je proto vhodný zejména pro zpracování na stoly, pulty a skříňky.

Designové interierové folie
WOOD - ZVÝRAZNÍ PROSTOR

V této sérii najdete mimořádně bohatý výběr, včetně exotických struktur a druhů dřeva. Povrchy v různých formách (v pravém slova smyslu) umožňují optimální výběr produktu v závislosti na zamýšleném použití. Designové interierové folie

Designové interierové folie
BIG MARBLE - IDEÁLNÍ PRO VELKÉ PLOCHY

Plocha, která se před opakováním vzoru zvětší 1,8 krát, umožňuje působivé aplikace – dokonce i ve velkém prostoru. Nádherné mramorování a křivky přirozené struktury lze živým způsobem reprodukovat.

Designové interierové folie
MARBLE & STONE - JEDNODUŠE ŠIK!

Tato série obsahuje věrné repliky kamenných a mramorových povrchů. Pro elegantně luxusní úpravy povrchů nebo zvýraznění předmětů.

Designové interierové folie
FANCY / LEATHER - JEDNODUŠE FUNKČNÍ

Dekory v této sérii kombinují robustnost fólie s realistickým vzhledem textilu a kůže. Zvláště vhodné v místnostech, kde je požadována útulná atmosféra, ale očekává se také vysoká funkčnost z hlediska hygieny a čištění.

DESIGNOVÉ INTERIÉROVÉ FOLIE

Před každou realizací je potřeba důkladné zaměření povrchu a kontrola jeho stavu. Po zaměření a odsouhlasení nabídky zákazníkem dochází k naformátování jednotlivých dílců u nás na dílně, poté se přechází k instalaci u zákazníka

 

INSTALACE DESIGNOVÉ INTERIEROVÉ FOLIE

Před samotnou instalací je zapotřebí pečivě vyčistit a odmastit povrch, na který se bude folie instalovat. Dle typu zvolené folie se občas musí vyrovnávat povrch, na který má být provedena instalace. Samotná instalace folií není až tak složitá, nicméně doporučujeme jejich realizaci s proškolenými a zkušenými techniky

Pokud máte zájem o více informací k tématu „DESIGNOVÉ INTERIEROVÉ FOLIE“, můžete nás kontaktovat

Víte o tom,

že provozujeme eshopy?

Hledáte dodavatele reklamních a dárkových předmětů? V nabídce našeho eshopu www.propagacni.cz jich naleznete na 35.000. Samozřejmostí je vizualizace vašeho loga a online kalkulačka včetně kalkulace ceny potisku

Prezentační systémy ve výborné kvalitě a dobré ceně naleznete na našem eshopu www.klapram.cz . Neleznete zde roll up stojany, prezentační stěny, muší křídla, ale také promo stolky, plakátové rámy a třeba i stany – to vše i s potiskem

Bohatý výběr textilních produktů – od triček, mikin, bund až přes tašky, ručníky nebo deštníky. Vyberte si firemní nebo klubové oblečení u nás a my vám ho i potiskneme. www.toptextil.cz

Vyberte si z naší bohaté nabídky psacích potřeb a nechte si je u nás potisknout. Na www.firemni-tuzky.cz si můžete objednat psací potřeby s potiskem tamponem, UV tiskem, Epoxy samolepkou, nebo laserovou gravurou

Razítka online. Výroba razítek značky TRODAT jednoduše – online. www.toprazitka.cz

Dárky vyrobené z vašich fotografií – jednoduše a rychle. Vybírejte na www.i-hrnecek.cz